Zestawy animals z łopatką

Przedstawiamy Państwu produkt o nazwie animals® – zestaw higieniczny dla zwierząt , służący do zbierania psich odchodów. Od roku 1996 jesteśmy producentem i dystrybutorem zestawów własnego pomysłu, chronionych patentem RP, wykonanych z materiałów ekologicznych. Na zestaw składa się torebka ze specjalnego papieru o podwyższonej odporności na wilgoć oraz kartonowa łopatka. Zestaw stanowi proste i tanie narzędzie do sprzątania psich kup.

Na przestrzeni kilkunastu lat zestaw higieniczny animals® zyskał dużą popularność i stał się najczęściej stosowanym zestawem do sprzątania po psach w Polsce. Nasz zestaw wielokrotnie był wybierany do realizacji corocznych akcji „Psie Sprawy Warszawy” oraz w licznych podobnych przedsięwzięciach w innych miastach . Zestaw został sprawdzony i zaakceptowany przez miliony użytkowników.
W naszej bogatej ofercie posiadamy kasety do wydawania pojedynczych zestawów do sprzątania psich odchodów , dystrybutory naścienne i wolnostojące oraz kosze specjalnie przeznaczone na psie nieczystości. Kosze mogą być wyposażone w zasobniki do załadowania zestawów higienicznych animals®.
Właścicielom czworonogów preferujących do sprzątania po psach woreczki biodegradowalne oferujemy woreczki naszej produkcji. Znajdują one zastosowanie w dystrybutorach i psich stacjach. Rozmiar woreczków na psie odchody i mankietu zgrzewki z otworami jest dostosowany do występujących w Polsce podajników woreczków i psich stacji.

Zestawy do sprzątania po psach oraz woreczki biodegradowalne mają już liczną stałą grupę odbiorców, wśród których są przede wszystkim Urzędy Miast i Gmin, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, sklepy z akcesoriami dla zwierząt i oczywiście indywidualni właściciele psów.
Nasze produkty zyskały uznanie w programie telewizyjnym: „PYTANIE NA ŚNIADANIE”.
Zapraszamy do zapoznania się z kilkuminutową relacją ze spotkania w studio.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy niezbędnej informacji. Na Państwa życzenie nadane z tej strony internetowej prześlemy materiały informacyjne oraz aktualną ofertę cenową /w wersji elektronicznej lub faksem/.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.eko-asklepios.pl, na której znajdziecie Państwo wszechstronną ofertę koszy, ławek, pojemników domowych ulicznych, pojemników do segregacji odpadów i innego sprzętu komunalnego oraz elementów małej architektury. (Kliknij aby odwiedzić stronę)