zestaw animals - torebka na psie odchody z łopatką

Zestaw higieniczny do sprzątania po psach animals® (torebki na psie odchody, torebki na psie kupy)

  • proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich odchodów,
  • zestaw złożony z torebki ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki wykonany z materiałów biodegradowalnych (torebka na psie odchody i łopatka),
  • stosowany przez indywidualnych właścicieli psów oraz w dystrybutorach, podajnikach,
  • opakowanie podstawowe zawiera 50 zestawów,
  • opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 1000 zestawów.

Powyższy film prezentuje sprzątanie psich odchodów za pomocą zestawu animals® – kartonowej łopatki i papierowej torebki dla psów (link do filmu znajdziesz tutaj).

Psie sprawy Warszawy - torebki na psie odchody

Jest to najpopularniejszy w Polsce zestaw do sprzątania po psach produkowany od 1996 roku, chroniony patentem RP. Torebka na psie odchody animals®Wielokrotnie wybierany do realizacji corocznych akcji „Psie Sprawy Warszawy” oraz w wielu innych miastach. Zestaw został sprawdzony i zaakceptowany przez miliony użytkowników.

 

Zestawy animals® (torebka na psie odchody ze specjalnego papieru i kartonowa łopatka do sprzątania psich kup) są oferowane w opakowaniach STANDARD zawierających 50 zestawów.

Opakowanie MAX jako liczniejsze znajduje zastosowanie w zasobnikach przy koszach na psie odchody i dystrybutorach o większej pojemności zestawów.
Przy zamówieniach 20 000 i więcej zestawów możliwy jest nadruk graficzny według indywidualnego projektu.


Plakat - Pokaż klasę! Posprzataj - torebki na psie kupy - torebki dla psów

Na życzenie do zestawów dołączamy plakaty promujące produkt oraz ideę sprzątania po psach.

Zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą dystrybutorów zestawów oraz koszy na psie odchody wyposażonych w podajniki przystosowane do zestawów higienicznych animals®, zamieszczoną w dziale Kosze na psie odchody, psie stacje.

produkt wyprodukowany w Polce z materiałów krajowych

Zestawy animals® oraz wszystkie pozostałe produkty prezentowane w naszej ofercie zostały wyprodukowane w Polsce z materiałów krajowych.


torebki-na-psie-odchody-animals